Profesyoneller için En İyi İş Dizüstü Bilgisayarları

Posted by

İş istasyonları küçük ve kompakt bilgisayarlardır. Yetenekleri, geleneksel bir kişisel bilgisayara çok benzer; ancak yer tasarrufu sağlar. Birkaç yıl içinde, bilgisayarlar küçük olmaları nedeniyle aşırı derecede öne çıktılar. İş istasyonlarının ününün artmasıyla birlikte birçok marka, geleneksel bir bilgisayarın üstlendiği tüm görevleri yerine getirebilecek en iyi bilgisayarı verme konusunda birbirleriyle rekabet etmeye başladı. Mevcut iş sınıfı iş istasyonları ek güce sahiptir; ancak kısmi yenilikteki ilerlemeler sayesinde daha ağır veya hantal değillerdir. İş dizüstü bilgisayarları genellikle mesafe dikkate alınarak tasarlanır. Bunların büyük bir kısmı, aşırı yoğunluk ve yüksek etkiler gibi, sıradan bir müşterinin kavrayabileceğinin çok ötesinde koşullarda denenir.

Belki de iş amaçlı dizüstü bilgisayarların ordu mensupları, araştırmacılar, uzmanlar ve sahada çalışan fotoğrafçılar için sıklıkla tercih edilmesinin nedeni budur. İşte profesyonellerin işleri için sahip olabilecekleri en iyi iş dizüstü bilgisayarlarından bazıları:

  1. Casper Nirvana C600

Intel’in onbirinci Era işlemcileri ve Iris Xe çizim kartına sahip Casper Nirvana C600 iş istasyonları, 64 GB’a kadar Smash desteğiyle, 1,8 kg’lık yumuşaklığıyla en uç taşınabilirliği taşıyor. Her yerde sürdürülebilir verimlilik sağlıyor. Yalnızca 19,8 mm inceliği ve 1,8 kg hafifliğiyle bu bilgisayar, her yerde kullanışlı olması için tasarlandı. Konsol da dahil olmak üzere tüm yüzeylerde metalik loşluğun hızlı etkisini hissedebilir ve çalışmak için harcanan zamanın doğasını artırabilirsiniz. Casper Nirvana C600’de günümüz kurumsal yaşamına dair tüm izlenimlerin izini sürebilirsiniz. Bu ve daha birçok harika ürüne Casper Kampanya Kodu’nda indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

  1. Casper Nirvana F500

Full HD hedefini IPS ekran yeniliği ile pekiştiren Nirvana F500 ile uzun çalışma saatlerinizi göz yorgunluğu olmadan çok daha avantajlı geçirebilirsiniz. IPS ekran kartı sayesinde, her açıdan hiçbir olumsuzlukla karşılaşmazsınız ve akıllı bileşen dirençli Counter Brightness ile ideal bir ekran görüşüne sahip olursunuz. Güçlü donanımıyla elit bir uygulama, planıyla stil ve 1,7 kg hafifliğiyle kompaktlık sunan Nirvana F500, her yerde yanınızda. Şimdi Nirvana F500 ile tanışmanın tam zamanı.

  1. Casper Nirvana C370

C370, gelişmiş planı ve Intel® Gemini Lake Revive Celeron N4020 işlemcisi ile tüm gün işinize yaraması için tasarlandı. Güncel çalışma tarzlarına yönelik Nirvana C370, modaya uygun görünümüyle günlük ve iş hayatınızın bir parçası olma imkanı sunuyor. Metalik space dim çeşidi, farklı planları ile güçlü bir müşteri deneyimi sunarken, konsol dahil tüm ürünü kaplayarak çeşitlilik dikliği sağlar. Konsolu kullanırken bilek pozisyonu dikkate alınarak planlanan +-135˚ döner yapısı ile ek bir aparat kullanmaya gerek kalmadan sürekli rahatlık yaşayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *